Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu.
Výrobky OKG jsou velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení - s každým dalším výrobkem OKG, který začnete používat, je tato řada ještě účinnější!

Jsou vyrobeny z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace.
EMULIPS

EMULIPS

doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků 50ml, Objednávací číslo: 010012 ,Cena: 375.00 Kč
EMULIPS FORTE

EMULIPS FORTE

doplněk stravy určený pro harmonizaci činnosti trávicího traktu, 50 ml Objednávací číslo: 010702 , Cena: 405.00 Kč
EMULIPS FORTE

EMULIPS FORTE

XXL Doplněk stravy určený pro harmonizaci činnosti trávicího traktu 120 ml, Objednávací číslo: 010763 , Cena: 810.00 Kč
FACTOR BASE

FACTOR BASE

DETOX nově vyvinutý doplněk stravy pro detoxikaci a pročištění organismu, Objednávací číslo: 010382_001 , Cena: 840.00 Kč
EMULIPS SLIM

EMULIPS SLIM

doplněk stravy napomáhající snížení obsahu podkožního tuku, capsules 60 ks + drink 60 g Objednávací číslo: 010422 , Cena: 1 290.00 Kč
EMULIPS SLIM

EMULIPS SLIM

DRINK -doplněk stravy pro podporu hubnutí , 60 g Objednávací číslo: 010542 ,Cena: 420.00 Kč
EMULIPS XXL

EMULIPS XXL

Doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků 115ml, Objednávací číslo: 010512 , Cena: 750.00 Kč
FACTOR BASE

FACTOR BASE

KIDS -Doplněk stravy (60 žvýkacích tablet s příjemnou jablkovou příchutí) s vitaminy a minerály pro děti určený především k posílení obranyschopnosti,Objednávací číslo: 010792 ,Cena: 705.00 Kč
OK ALFA+ 115ML

OK ALFA+ 115ML

doplněk stravy pro celkovou harmonii Vašeho organismu, Objednávací číslo: 010652 , Cena: 810.00 Kč
OK BALSAM

OK BALSAM

unikátní přípravek k péči o pokožku se zklidňujícími a regeneračními účinky, 60 ml Objednávací číslo: 050282 , Cena: 600.00 Kč
OK BETA+

OK BETA+

doplněk stravy pro podporu kloubů - 150 g Objednávací číslo: 010572 , Cena: 990.00 Kč
OK GAMA+

OK GAMA+

určený k harmonizaci cévního a pohybového systému, 115 ml Objednávací číslo: 010602 , Cena: 900.00 Kč
OK GEL

OK GEL

unikátní přípravek k péči o pokožku se zklidňujícími a regeneračními účinky, 60 ml Objednávací číslo: 050132 , Cena: 600.00 Kč
OK OMEGA-3 COMP

OK OMEGA-3 COMP

OK Omega-3 Complete (120ml) je doplněk stravy pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu. Jde o originální směs upravených olejů živočišného a rostlinného původu s blahodárnými a revitalizujícími účinky, s přidanými rostlinnými steroly, doplněná dalšími biologicky aktivními látkami a s lahodnou chutí pomeranče. 120 ml Objednávací číslo: 010732 , Cena: 930.00 Kč
OKG FACTOR BASE

OKG FACTOR BASE

OKG Factor Base (60 ks želatinových kapslí) - unikátní vícekomponentní doplněk stravy s blahodárnými a revitalizujícími účinky stimulující obranyschopnost organismu 60 ks želatinových kapslí Objednávací číslo: 010382 ,Cena: 900.00 Kč
OK TAU+

OK TAU+

OK Tau+ (115 ml), doplněk stravy - exklusivní obohacená směs rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky pro funkční vylučovací systém 115 ml Objednávací číslo: 010312 , Cena: 960.00 Kč
OK OMEGA+

OK OMEGA+

OK Omega+ (115 ml), doplněk stravy pro zdravé srdce a cévní soustavu - exklusivní směs vysoce čistých rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z vybraných druhů pupalkového, brutnákového a řepkového oleje obohacená vitamínem E Balení: 115 ml Objednávací číslo: 010162 , Cena: 930.00 Kč
Emulips citron

Emulips citron

Emulips (50 ml) a rodinné balení (115ml) XXL, doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E. Účinky jeho aktivních složek jsou prověřeny dvanáctiletou praxí a bohatými pozitivními zkušenostmi. 50 ml, Příchutě: Natur, citron, anýz, vanilka

Jak správně vybrat

Detoxikace, posílení vylučovacích orgánů a lymfatického systému:

Zbavte tělo toxinů, infekcí, plísní, parazitů a jiného.

Vyskytují se ve vnitřních orgánoch- ve střevech, játrech, plicích, ve svalech, hltanu, mozku, krvi, kůži, dokonce i v očích.

Spolu s detoxikací třeba posilovat vylučovací orgány- játra, ledviny, tlusté střevo, protože jejich hlavní úkol je odvádět jedy z těla ven.

Pokud to člověk zanedbává tak se hromadí odpadové látky s patogenními látkami.

Patogeny oslabují imunitní systém a způsobují infekce a poškozují orgány a funkční systémy těla.


Důležité je podpořit i lymfatický systém, který má drenážní funkci.* OKG Factor Base - plíce a tlusté střevo

* OK Beta + - střevní mikroflóry a odkyselení

* Emulips Slim Drink - čistí vylučovací orgány

* OK Alfa plus - slezina je lymfatický orgán, žaludek

Každý z nich detoxikuje a pročišťuje organismus jiným způsobem. Nejlepší je užívat na střídačku dlouhodobější 2-3 detoxikační produkty.

Dokonalé trávení:

Nejsme jen tím co jíme, ale hlavně tím co absorbujeme. Lidé trpí špatným trávením a mají oslabené funkce trávicích orgánů, neumějí správně absorbovat nutrienty, které jedí a užívají.

Můžeme říci, že tito lidé nejsou schopni absorbovat část živin přijatých potravou a tak zůstávají ve stavu podvýživy i tehdy když si ke stravě přidávají doplňky výživy. Pak se diví proč to na nich nezanechá pozitivní účinky, které očekávali. A proč?

Odpověď je ve špatné schopnosti organizmu absorbovat živiny.

Pokud trávící trakt netráví, živiny z potravy se nedostávají do těla. I nejlepší sestavený jídelníček je k ničemu a následně mohou nastat různé zdravotní problémy.

Proto je třeba podporovat zdravý žaludek, zdravou tvorbou žaludeční kyseliny, trávicích enzymů, zdravou střevní mikroflóry a tím zajistit zdraví celého trávicího traktu.

* Emulips Forte - trávení, játra, žlučník

* Ok Alfa plus - žaludek

* Ok Beta plus - střevní mikroflóry a odkyselení
banner trávení.JPG

Transport živin - oběhový systém - krev:

Aby mohly být z těla odváděny odpadní látky a zároveň transportovány živiny ke všem buňkám, je nezbytné zajistit transport, tzn. správnou funkci oběhového systému - zdravé cévy, čistou krev, zdravý lymfatický systém.

Je třeba zajistit "čistou krev", protože ta je jako superdálnice pro výživu a detoxikaci propojující každý orgán se všemi jeho buňkami, s celým tělem. K podpoře čištění krve a ke zdravé lymfě doporučujeme OK Alfa plus .

Naše krev tvoří prostředí, obklopující naše buňky a dodávající jim všechny potřebné výživné látky po 24 hodin denně.

Přináší buňkám výživu, ale zároveň slouží pro odvod odpadních látek. Krev je primárně přečišťována našimi ledvinami a játry, ale některé přídavné "čistící" funkce jsou zajišťovány také plícemi (prostřednictvím dýchání) a dokonce i s pomocí naší kůže.

Mnoho lidí trpí nedostatečnou funkcí ledvin a ty nedokáží odstraňovat z krve všechny odpadní látky. Proto jsou důležité příležitostné očisty ledvin a jater.

Pokud tyto orgány fungují dobře a efektivně, pak se čistá krev projeví na zdraví těla i mysli.

Tělem neustále vytvářena a do oběhu uvolňována nová krev zabezpečuje funkci spočívající v transportu živin, hormonů, vody, chemických zpráv a informací.

Máme kontrolu nad kvalitou krve, kterou si vyrábíme z toho, co jíme, pijeme, dýcháme a absorbujeme.

Jsme schopni měnit její složení tím, že si vědomě vybereme zdravější věci k jídlu, pití, dýchání a tím ik absorbování.

Pro tvorbu zdravých červených krvinek krev vyžaduje konzumaci zdravých tuků, zejména těch, které obsahují omega-3 mastné kyseliny (vhodným zdrojem jsou OK Omega-3 Complete a OK Gama +. Pro ​​jejich tvorbu je také rozhodující dostatek správných minerálů, vhodným zdrojem je Factor Base kids .
Dobrá krev přináší štěstí a zdraví, důsledkem špatné krvi bývají chronická onemocnění. Jakou kvalitní krev si vytvoříme dnes a zítra, takovou kvalitu života budeme mít!

Nadváha:

Příčina nadváhy může být u každého člověka jiná. Každý organismus je jiný a ovlivňuje ho množství faktorů. Několik příkladů příčin nadváhy:

* Porucha metabolizmu- Emulips Forte

* Špatné trávení a vstrebávanie- Emulips Forte

* Překyselené tělo- OK Beta +

* Tlusté střevo plné toxínov- Factor Base

* Deficit potřebných živin, chybějící minerály a vitamíny- Factor Base Kids


Zcela přirozeně se nastartuje metabolismus, dále se posílí funkce vnitřních orgánů a doplní se deficit důležitých látek. Například správná péče jater je rozhodující a má zásadní vliv na to ostatní co se děje v těle protože játra má více než 600 funkcí.

Najděte svou příčinu a odstraníte nadváhu velmi jednoduše, zdravě a bezpečně.
bylinky (1).jpg
images (1).jpg
FACTOR BASE - D

FACTOR BASE - D

Factor Base - DETOX je originální, nově vyvinutý doplněk stravy pro detoxikaci a pročištění organismu. Představuje špičku mezi širokou škálou současných detoxikačních přípravků dostupných na trhu. Vědecky sestavená receptura vycházející z moudrosti věků a pečlivě vybrané byliny tvoří unikátní synergii pro Vaše zdraví. Objednávací číslo: 010382_001 , Cena: 840.00 Kč

Hubněte s Emulips Forte

S Emulipsem není potřeba držet hladovku

1. užívat Emulips pravidelně

3x denně 10 kapek

2. dodržovat pitný režim

Emulips odplavuje z těla škodlivé látky, které jsou uložené v tucích (detoxikace). Je velice důležité přijímat dostatek tekutin.

3. pohyb nejlépe na čerstvém vzduchu

4. nedojídat se, a už vůbec né žádné uždibování!!!

emulips-forte-xxl.jpg

Je Emulips Forte vhodný i době těhotenství nebo při kojení?

V těchto případech doporučuji raději používat
je osvědčený jak na nepříjemnou zácpu v období těhotenství, tak i na tvorbu mléka při kojení.
emulips.jpg
Nezávislý distributor OKG

Poradce pro zdravou výživu a osobní rozvoj

Ivana Pietschmannová

Tel: 730 966 178

E-mail: vasezdravi@centrum.cz

RUMBURK


reg. č. 03-014394
Veškeré texty, které jsou na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek OKG, nebo získané od zákazníků.

„Tyto informace nebyly schváleny společností O.K.G.s.r.o. nejedná se tedy o oficiální materiál společnosti.“
Surf.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one